JINÝ PŘÍSTUP K HUBNUTÍ

Výživovéme poradenství se věnuji více jak 14 let a během mé praxe jsem se setkala s klienty, kteří zhubli a váhu si drží, ale i s těmi kteří po čase hubnutí vzdají, nebo se opakovaně vrací. Vzhledem k těmto zkušenostem jsem ve své praxi začala používat i metodu, která Vám pomůže najít skutečnou příčinu Vašeho nehubnutí. Tato metoda Vám pomůže s hubnutím i s Vaším životem.

                                                                                Více o metodě zde

HUBNUTÍ JE PŘEDEVŠÍM O ROZHODNUTÍ.

Potřebujete zapracovat sami na sobě, sebe přijímání, sebedůvěře a nastavení své vlastní hodnoty.

Možná to znáte sami, již několikrát jste to zkoušeli a vždy Vám do toho něco přišlo (oslava, nedostatek času, nemoc….). Už dlouhou dobu se snažíte, začít pravidelně cvičit, upravit si jídelníček a zhubnout.

Co vám brání v tom, vyrazit a dojít do cíle?

nehledejte v hubnutí vědu

Rozhodněte se a zdolejte své nadbytečné kilogramy svým tempem a podle svých možností. Udělejte první krok a jděte do akce. Pro začátek se zaměřte na to, kdy a co jíte, jak se u toho cítíte, jaké máte myšlenky. Pochopte, že v myšlence je ta největší síla.

Napravte své negativní myšlenky a zapracujte na změně svého životního stylu.

vybudujte si silný zvyk

Naší přirozenou podstatou je pohyb. Zvedněte své líné tělo z gauče a přidejte pravidelnou každodenní procházku. Procházky přírodou vám pomohou dodat dostatek energie, vyčistí mysl a získáte chuť do dalších aktivit.

Udělejte si čas na sebe "denně 30minut"

neporovnávejte se s druhými

Když se vám bude zdát, že nemáte takové výsledky a že druhým to jde lépe, nezoufejte. Zaměřte se na to, jaké jsou vaše změny, hledejte na sobě pozitiva. Pochvalte se a hledejte to lepší, ne to horší. Začátky pro vás můžou být těžké, ale postupně lze tyto praktiky nacvičit.

Chce to trpělivost............... 

Můžeme jít společně

Na začátku si domluvíme osobní konzultaci, kde společně zhodnotíme Vaší současnou situaci a domluvíme další postup – jaký způsob hubnoucího plánu pro Vás bude vhodný, cenu i den další konzultace.

VĚTŠINOU NAVRHUJI MĚSÍC NA ZKOUŠKU, aby klient již viděl své vlastní výsledky i naší vzájemnou spolupráci a pak se mohl rozhodnout, jestli chce pokračovat.

Co získáte naší společnou cestou?

  • přátelský přístup a podporu na Vaší cestě
  • radost z výsledků
  • sebevědomí
  • začnete milovat své tělo a odhalíte své možnosti

Těším se na společná setkání. 

Objednat  se můžete

• telefonicky na čísle: 721354436

• vyplněním formuláře zde / do tří pracovních dnů Vás budu kontaktovat

připravila jsem pro Vás měsíční cestu ke štíhlejší postavě