Co jsou Bach® esence

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují , že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům . Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.

více zde   www.bachovaterapie.cz/co-jsou-bach-esence.php

 

 

 

Bachova Terapie

RESCUE® pro klidný spánek

Trápí vás nespavost, nemůžete zabrat, převalujete se hodinu i dvě poté, co jste si lehli do postele. Šrotuje vám v hlavě, co jste dnes neudělali, měli udělat, nebo udělali špatně? Že jste zapomněli zaplatit složenky, popřát tchýni k narozeninám, vyzvednout sako z čistírny …Myšlenky se přemílají sem...